Serdecznie witamy na stronie firmy MBT – Meble Biurowe Trójmiasto.

O nas

Parę słów o naszej działalności

 

Oferowane przez nas meble pochodzą od producenta, który już od ponad 25 lat zajmuje się produkcją mebli biurowych. Jest to prężnie działająca firma, dostarczająca wysokiej jakości i estetyki meble biurowe.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu produktu, który będzie spełniał nawet najwyższe oczekiwania i znakomicie współgrał z ciągle zmieniającą się koncepcją organizacji pracy w biurze. Nasze meble dzięki modułowej konstrukcji pozwalają na szybkie zmiany w aranżacji i przeznaczeniu pomieszczeń. Znakomicie dostosowane są do możliwości psychofizycznych człowieka, czyli tak ważną dziś ergonomią stanowiska pracy, jak i wszelkich urządzeń niezbędnych dla funkcjonowania biur.

Oferujemy zarówno wysokiej funkcjonalności systemy pracownicze, jak również podkreślające prestiż zestawy dla bardziej wymagających.

Gwarantujemy kompleksową i pełną ofertę dotyczącą wyposażenia przestrzeni biura w sposób jak najbardziej spersonalizowany. Zgodnie z naszą dewizą „Nasze biurka, Wasze biura” staramy się spełniać wszelkie oczekiwania klientów. Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny.

Biurka BENCH Type O 4 - O nas

Finansowanie

 

Wkrótce więcej!

Wysoka jakość
Oferowane przez nas meble pochodzą od producenta, który już od ponad 25 lat zajmuje się produkcją mebli biurowych.
Terminowe realizacje
Cenimy czas naszych Klientów. Zapewniamy terminowe realizacje zleceń.
Konkurencyjne ceny
Dostarczamy wysokiej jakości i estetyki meble biurowe, w konkurencyjnych cenach.
Zadowolenie Klientów
Zgodnie z naszą dewizą „Nasze biurka, Wasze biura” staramy się spełniać wszelkie oczekiwania klientów.
Top